Ламінування в киеве перукарня №1

29.06.2018

Ламінування волосся

Ламінування в киеве перукарня №1

Ламінування — сучасна технологія лікування волосся, яка включає оздоровлення, захист, надає волоссю здоровий блиск і силу. Процедура останні роки використовується все частіше завдяки своїй безпеці і високої ефективності.

Суть ламінування проста — необхідно на волосся нанести спеціальний склад, в основі якого тільки натуральні інгредієнти. Він відмінно зволожує і живить локони, надає антиоксидантну дію і ущільнює волосся завдяки здатності проникати в його стовбур. Склад включає також лікувальні трави, які надають на волосся зміцнюючий ефект і стимулюють їх зростання.

Виробники подбали про насичення складу протеїнами, вітамінами та іншими корисними речовинами, здатними зміцнювати волосся зсередини. Засіб немов створює захисну плівку, яка дозволяє зберігати результат довгий час. Важливо, що утворена плівка прекрасно пропускає кисень, але не дозволяє волоссю втрачати вологу і важливі для краси і здоров’я елементи.

Процедура ламінування — відмінний спосіб надовго забути про проблему посічених кінчиків, додати обсяг і приборкати навіть кучеряве волосся. Плівка не здатна вирівняти кучеряві локони, вона просто допомагає надати їм ефектний, акуратний вигляд. Після процедури тьмяні пасма здивують приємним блиском, властивим для здорового волосся. А власниці тонких волосся зрадіють їх ущільнення і відсутності ефекту кинута, який інколи здатний зіпсувати будь-яку зачіску.

Ламірованіе волосся часто рекомендують проводити перед фарбуванням для лікування локонів, а також після фарбування для закріплення результату. Колір завдяки сучасній процедурі протримається довго, тому що перші кілька тижнів буде змиватися тільки захисна плівка, а тільки потім почне змиватися фарба. Не менш актуальною процедура буде перед поїздкою на море. Ламінування відмінно захистить волосся від негативного впливу вітру, сонця і морської води.

Сучасні салони обов’язково пропонують своїм клієнтам процедуру ламінування. «Перукарня №1» не виняток — серед величезного списку послуг київського салону є ефективна і популярна сьогодні процедура оздоровлення волосся. Модниці столиці із задоволенням вибирають ламінування, адже ефект від нього просто приголомшливий. Волосся не тільки набуває здорового вигляду, вони насправді стають більш здоровими і сяють природною красою. Спробуйте процедуру хоча б раз, і ви зрозумієте, що ваше волосся цього заслуговують!

Короткий опис статті: Ламінування волосся київ, ламінування волосся київ

Джерело: Ламінування в Києві, Перукарня №1

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply