Моє перше замовлення в інтернет-магазинів косметики на 2

14.05.2018

Моє перше замовлення в інтернет-магазині косметики MakeUp.ua

Моє перше замовлення в інтернет-магазинів косметики на 2

Я все ж потихеньку освоюю онлай-шопінг, а так як останнім часом немає і хвилинки заглянути в магазин, я вирішила замовити парочку потрібних коштів в інтернет-магазині косметики MakeUp.ua. По-перше, це хороший привід заощадити час, а, по-друге, дізнатися про сервіс і поділитися відгуком з вами.

Про MakeUp мені вже не раз розповідали, але в косметиці я не любитель вибирати по картинці, хоча тут вже доля підштовхнула — то, чого я хотіла, не було в магазинах, тому я вирішила зробити невеличке замовлення. Звичайно, коли потрапила на сайт, зависла години на півтора, розглядала малюнки, порівнювала Свотч в інтернеті, але потім взяла себе в руки, швиденько зробила замовлення і побігла у справах. Відразу обмовлюся, я робила замовлення анонімно (з іншого імені і пошти, щоб раптом ви мені не заявили, що «блогерам завжди все вчасно привозять» :))

Сайт простий, лаконічний, їм легко користуватися і він реально затягує Моє перше замовлення в інтернет-магазинів косметики на 2На стартовій сторінці ви відразу бачите акційні пропозиції, трохи нижче інформація про новинки, бестселери і відгуки покупців. Після того, як ви виберете потрібну рубрику, вам відкриється зручний каталог з фільтрами, які допоможуть максимально швидко знайти необхідний товар. Тут також відзначають новинки, топ продажів, позиції з розпродажу.

Я давно полювала за шампунем глибокої очистки C: ENKO, якого не було ні в одному магазині, а на MakeUp він чекав мене. Також вирішила взяти пару коштів Maybelline: Основу під макіяж і кремові тіні. Весь замовлення не дотягнув у мене і до 200 грн., Але безкоштовна доставка кур’єром під двері була включена в кожне замовлення. Мені дуже сподобалося, що форма виписки та оплати замовлення йде на тій же сторінці, що і сам замовлення, не треба по п’ять разів переходити з однієї сторінки на іншу.

Через години півтори-два мені передзвонив менеджер, щоб уточнити і підтвердити замовлення. Після цього мені прийшло смс-повідомлення про те, що моє замовлення прийнятий і завтра буде у мене. Також надіслали номер кур’єра для зв’язку, і я тут же набрала його і попросила приїхати якомога раніше, тому що не могла чекати його весь день. Він пообіцяв, що зробить все можливе і на наступний ранок він приїхав до мене мало не однією з перших, попередньо зателефонувавши.

Коробку роздрукували при мені, щоб я перевірила вміст посилки. Кур’єр виявився дуже приємним, таких я зазвичай зустрічаю в DHL &# 8212; таємні поштові агенти Моє перше замовлення в інтернет-магазинів косметики на 2Приємно здивувало, що крім мого основного замовлення вклали подарунок у вигляді засобу для зняття лаку, хоча сума мого замовлення була незначною. Всі продукти були упаковані в «пухирчатою» плівку, яка для мене часто більше розвага, ніж розглядання обновок.

Також тут є легендарна стійка помада NoUBA Millebaci в декількох відтінках (дивіться тут, вона ще й по акції), її я планую для майбутньої покупки, а ще комусь може бути корисний розділ з органічної косметикою. Крім усього іншого, ви можете стати постійним покупцем і отримувати досить приємні знижки при покупках.

Короткий опис статті: Інтернет магазин макіяж відгуки, інтернет магазин макіяж відгуки

Джерело: Моє перше замовлення в інтернет-магазині косметики, на

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply