Олег тютюну останні новини про здоров’я на сьогодні 2018

09.07.2018

Олег Табаков: новини про стан здоров’я 2018

Сьогодні буквально пару годин тому стали відомі останні новини про здоров’я Олега Табакова. Про стан народного артиста і улюбленця публіки розповідають лікарі і дружина. Саме від них, прихильники відомого актора і режисера дізнаються останню інформацію.

Олег тютюну останні новини про здоров'я на сьогодні 2018

На сьогодні останні новини про здоров’я Олега Табакова дуже невтішні. За останні три місяці, стан актора і режисера кілька разів поліпшувався, але потім приходили новини, що Табакову стало ще гірше.

Останні новини про здоров’я на сьогодні більш оптимістичні, дружина Олега Павловича сказала, що стан його залишається важким, але без погіршень. В цілому медичний персонал контролює ситуацію і намагається всіма доступними способами, допомогти артистові піти на поправку. Про виписку і повернення Табакова на сцену мови не йде.

Хронологія 2017 року

Вперше в ЗМІ поширилася інформація про те, що Олег Табаков серйозно хворий у вересні минулого року. Саме тоді перед одним з вистав артист відчув себе недобре, і довелося викликати медиків. Але про важку хворобу тоді інформацію спростували в прес-службі «Табакерка», офіційно заявивши, що у Табакова просто розболівся зуб, на сцену він вийшов, і роль свою блискуче відіграв.

В кінці листопада стало відомо, що Олега Табакова екстрено госпіталізували в реанімаційне відділення Першої міської клінічної лікарні імені Пирогова. Стан на той період оцінювалося як стабільно важкий. Діти Табакова тоді всю інформацію спростовували. Вони давали різну інформацію ЗМІ і говорили то про планове лікування в стоматологічному відділенні, то про невеликому запаленні легенів.

Олег тютюну останні новини про здоров'я на сьогодні 2018

Але в одному їх коментарі були схожі, нічого серйозного з їх батьком не сталося, можна не переживати за нього. Ряд ЗМІ же цю інформацію спростовували, стверджуючи що артист підключений до апарату штучної вентиляції легенів і діагноз, який йому поставлений запалення легенів ніяк не пов’язаний зі стоматологією. А пізніше артисту встановили трахеотомічну трубку для дихання. У театрі, в якому працює Табаков, скасували всі спектаклі з його участю.

Легенду про проблеми з зубами підхопили деякі видання та розповіли що у Олега Табакова сепсис, нагноєння в зубному імплантаті. Інші ЗМІ висували версію про «синдромі глибокого оглушення».

Першого грудня за інформацією одного із засобів масової інформації стан актора стабілізувався. Йому провели операцію і поставили діагноз деструктивна пневмонія. Через два тижні лікарі дали надію, що незабаром Олега Табакова переведуть з реанімаційного відділення в палату. В той момент до нього вже пускали родичів і близьких друзів.

25 грудня в пресі з’явилася інформація про різке погіршення стану Олега Табакова. Про прогнозах вони промовчали. Через день з лікарні прийшли новини, що актор введений у штучну кому. Зроблено це для того, щоб організм трохи відпочив від боротьби за життя. У такому стані його протримали всього день. Після виходу з коми, телеканал РЕН ТВ розповів що артист, втратив пам’ять і не впізнає рідних.

Хронологія 2018 рік

Станом на 5 січня лікарі розповіли, що динаміка стану Олега Табакова йде на поліпшення, але про виписку народного улюбленця поки навіть не йдеться. Ще одна позитивна новина, що до Табакову повернулася пам’ять, він дізнається рідних.

У ЗМІ говорили, що в лікарню до артиста запрошували священика, але родичі дану інформацію не підтверджували. На одній зі сторінок соціальної мережі 30 січня з’явився пост в якому говориться що народного артиста періодично вводять в стан штучної коми.

Олег тютюну останні новини про здоров'я на сьогодні 2018

А стан Олега Табакова оцінюється як вкрай важкий. Позитивних прогнозів медичні працівники не ризикують давати, анестезіологи побоюються, що тривале застосування седативних препаратів може вплинути на головний мозок, і він відмовить. Першими дзвіночками для таких припущень, можливо, стали судоми, які почалися у Олега Табакова.

Лист в театр

Буквально пару тижнів тому від Табакова отримали лист артисти театру, де він дав добрі напуття трупі. Зачитані слова були в МХТ ім. Чехова в старий Новий рік. Пізніше співробітники театру дали коментарі з цього приводу, де висловили своє занепокоєння, про подальшу долю художнього керівника.

Олег Табаков перебуває в надійних руках висококваліфікованих медичних працівників. Знаходження артиста в лікарні особисто курирує заслужений лікар РФ, заступник мера Москви з соціальних питань Леонід Печатников.

Фото з реанімації

Буквально на днях, на одному з каналів вийшов ефір, де крупним планом показали Олега Табакова в реанімації. Громадськість розбурхала і обурилася. Знаменитості та друзі народного улюбленця Табакова висловилися категорично. Розенбаум назвав тих людей, які поширили фотографію звірами. Що сором і совість цим людям невідомі поняття і слова. А також він запропонував підняти питання на політичному рівні і щось робити з законами, які б охороняли людську гідність.

Олег тютюну останні новини про здоров'я на сьогодні 2018

Олександр Якович засмучений тим фактом, що домогтися відвідування до Табакову було дуже складно, а по його палаті тепер можуть гуляти всі, хто завгодно. Він прокоментував слив фотографії в ЗМІ як гонитва за сенсаціями і журналістський косяк.

Також такими діями недобросовісних людей була обурена Олена Малишева і багато інших.

Олег Табаков непросто талановитий артист і режисер, він ще й педагог, актор озвучування і один із засновників театру «Современник», керівник театру «Табакерка» і художній керівник МХТ ім. Чехова. Олег Павлович 14 років обіймав посаду ректора Школи-студії МХАТ.

Олег тютюну останні новини про здоров'я на сьогодні 2018

Фільми, в яких брав участь артист в якості актора, ставали класикою вітчизняного кінематографа. На його рахунку близько 130 ролей у кіно більше 10 робіт на телебачення і більше 80 ролей в різних постановках і виставах. Багатьом Табаков відомий і як актор озвучує мультфільми. В цьому амплуа він попрацював над 27 проектами.

У скарбничці нагород і звань народного артиста більше 20 штук. Також він отримав 30 премій в різні роки. У Саратові в 2015 році був відкритий пам’ятник, який є частиною скульптурної композиції. Андрій Щербаков увічнив в бронзі персонажа фільму «Гучний день» Олега Савіна, в якого і перевтілювався Олег Табаков. Це одна з перших кінематографічних ролей всенародного улюбленця і народного артиста.

Короткий опис статті: Здоров’я Табакова, здоров’я Табакова

Джерело: Олег Табаков останні новини про здоров’я на сьогодні 2018

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply