Про масаж гуаш

30.05.2018

масаж гуаша

Масаж гуаша ще може називатися зарядкою для ледачих. Завдяки його регулярного виконання з’являється заряд бадьорості і активності. Ця приємна процедура допоможе не тільки позбутися від певних захворювань, але і значно поліпшити стан шкіри.

Що таке китайський масаж гуаш?

Про масаж гуаш

Масаж гуаша є однією з популярних методик китайської народної медицини. Під час процедури відбувається зняття всього негативного, так як сам масаж виконується за допомогою спеціальних пластин або скребків. Його можна робити практично на будь-якій поверхні — кінцівках, обличчі, животі, голові, спині, шиї.

Також проводиться обов’язкова діагностика стану пацієнта. Після процедури масажу на тілі залишаються сліди фіолетового, червоного, а іноді і чорного кольору. Такі плями отримали назву «ша». Західна медицина називає їх мікроскопічними крововиливами. Однак в східній медицині вони є знаком того, що з тіла виходить негативна енергія. Подібні сліди можуть бути сигналом про те, що стався застій крові, а також говорити про наявність проблем в роботі внутрішніх органів. Що залишилися після масажу сліди на тілі можуть викликати сильне занепокоєння, але сама процедура практично не приносить хворобливих відчуттів.

Показання для проведення масажу гуаша

Про масаж гуаш

Дана лікувальна процедура допоможе впоратися з різними порушеннями і захворюваннями:

 • Бронхіт і застуда — швидко знімається набряк слизової, усувається задишка.

Масаж гуаша надає наступну дію на організм:

Масаж гуаша надає і яскраво виражене косметологічної дію:

 • проводиться ефективна корекція фігури;

Рекомендується виконувати масаж гуаш і професійним спортсменам, коли на організм виявляються підвищені фізичні навантаження. Користь приносить дана процедура і людям з гіподинамією, в тому числі і тим, хто постійно отримує сильні інтелектуальні навантаження.

Скребки для виконання масажу гуаша

Про масаж гуаш

Процедура масажу виконується за допомогою спеціального інструменту, який називається скребок або пластина. Раніше для його виготовлення використовувався панцир черепахи. У самолікуванні китайці застосовували навіть монети. Сьогодні скребок для цього виду масажу можна придбати в магазині. Для його виготовлення застосовуються такі матеріали:

Вартість скребка може коливатися від 300 і до 500 руб., Якщо він зроблений з каменю Бянь-ши — ціна буде близько 800 руб. Ця назва носить чорний нефрит, на думку китайців якому притаманні магічні властивості.

Особливості проведення масажу гуаша

Про масаж гуаш

Під час процедури повинно використовуватися спеціальне масло гуаша, вартість якого коливається в межах 300-800 руб. Тривалість масажу буде прямо залежати від числа задіяних областей, а також їх розміру. Наприклад, опрацювання однієї зони займає приблизно 20 хвилин, однак, для всього тіла масаж гуаш не займе більше однієї години.

 • надаватися теплий одяг (оптимальним варіантом буде зупинити вибір на в’язаних речах);

Призначення наступного сеансу робиться тільки в тому випадку, коли пройдуть сліди від попереднього — приблизно через 5-7 днів. Процедури масажу робляться до тих пір, поки на тілі не перестануть з’являтися некрасиві темні плями і не зникне відчуття болю. Як правило, цілком вистачає 8-12 сеансів.

Масаж гуаша для тіла

Про масаж гуаш

Техніка даної процедури полягає саме в русі скребком у напрямку від центру до периферії. Важливо, щоб всі рухи були зверху вниз. Дія масажу може бути трьох видів:

 • бу-гуа — всі рухи дуже повільні, натиск скребка слабкий;
 • Чому 3-х фазну схуднення з Dietonus — визнано найефективнішим?
 • Що такого в складі ВанТуСлім, що люди худнуть до 30 кг за курс?

Масаж гуаша виконується за наступною схемою:

 1. Наноситься максимально тонкий шар масла гуаша по всій поверхні шкіри.

При необхідності на шкіру наноситься будь-який заспокійливий косметичний засіб (крем, лосьйон, молочко).

Масаж гуаша для шиї та обличчя

Про масаж гуаш

Для області шиї та обличчя масаж гуаш робиться з використанням спеціальних пластин, які в кілька разів менше простих. У цьому випадку дана процедура проводиться виключно з косметологічної метою, саме тому вплив має бути максимально м’яким, але не інтенсивним.

 • для видалення зморшок і ознак старіння;

Проводити дану процедуру можна не тільки на сухій шкірі, але і після нанесення спеціального крему або масла. Масаж гуаша робиться за такою схемою:

 1. Потрібно візуально розділити лоб на дві приблизно рівні частини. Потім виконується 7-12 скребуть рухів у напрямку від центру лоба і до скроні, паралельно брів.

Для виконання масажу одночасно може використовуватися два скребка. Так як цей вид масажу дуже простий у виконанні, його можна робити самостійно кожен день, не забуваючи вдосконалювати свою майстерність.

 • 20-30 рухів у напрямку від підборіддя і до ключиці;

Поєднання гуаша з іншими видами масажу

Про масаж гуаш

Під час проведення масажу гуаша пацієнти можуть відчувати досить сильні болі, які здаються набагато яскравіше, ніж отриманий від процедури лікувальний ефект. Але він робить на організм величезну користь і може легко поєднуватися з іншими видами практик, наприклад:

 • масаж з використанням нагрітих банок;

Масаж гуаша, поєднується з масажем 36 рухів прекрасно тонізує шкіру, відбувається активізація процесу кровообігу, очищаються капіляри, поліпшується сон. Після проведення даної процедури шкіра стає дуже м’якою і ніжною, при цьому знімається почуття занепокоєння і втоми.

Протипоказання масажу гуаша

Про масаж гуаш

Масаж гуаша має певні протипоказання, до числа яких відносяться наступні:

У тому випадку, якщо є хоча б одне з перерахованих вище протипоказань, перш, ніж робити масаж гуаш, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Найкраще звернутися до досвідченого майстра і не намагатися проводити даний вид масажу самостійно, якщо немає практичних навичок.

Короткий опис статті: Масаж гуаша, масаж гуаш, китайський масаж, здоров’я

Джерело: Про масаж гуаш

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply