Вініри або люмініри що краще рекомендації професіоналів

12.07.2018

Prozuby.com

Лікування і профілактика

Вініри або люмініри що краще

Вініри або люмініри що краще рекомендації професіоналів

зміст:

Голлівудська білосніжна посмішка «як у того актора» часто веде людей до стоматолога, так як зберегти емаль в ідеальному стані виходить не у всіх. Здоров’я зубів залежить від комплексу чинників. Сучасні стоматологічні можливості допоможуть повернути емалі бездоганний зовнішній вигляд. Вініри або люмініри — ефективний, безпечний і реальний метод зробити зуби рівними і білими.

Загальні замітки про процедуру

Метод коригування передбачає встановлення спеціальних облицювань на емаль (виниров або Люмініри). Подібна реставрація дозволяє виправити дефекти зовнішньої частини передніх ділянок. Метод не спрямований на зміну прикусу і виправлення жувальних дефектів. Виконуються такі штучні пластинки з порцеляни або діоксиду цирконію.

Естетична реставрація показана в наступних випадках:

 1. Зсув зуба або його скрученность;
 2. Наявність плям, потемніння і при високій стертості емалі;
 3. При збільшених міжзубних проміжках;
 4. При наявності видимих ​​відколів, нерівностей.

Мікропротезування відбувається безболісно. Можливі невеликі больові відчуття тільки на етапі обточування зуба. Колірна палітра підбирається максимально точно під природний колір рідної емалі. Правильний догляд гарантує довговічність.

Естетична ортодонтія протипоказана при захворюванні ясен, значному пошкодженні зубів, карієс, тонкої емалі, бруксизмі і неправильному прикусі. Стоматологія на вищому професійному рівні дозволяє виконати процедуру так, що знайти місце зіткнення штучної накладки з зубом неможливо.

Для довідки! Зовні вініри і люмініри практично не відрізняються. Людина, що не має спеціальної освіти, не зможе побачити різницю.

Все про вініри: повна характеристика для ознайомлення

Вінір — це тонка пластинка, яка використовується для коригування зовнішнього шару зуба. Він дозволяє виправляти їх колір і форму. Протезування за допомогою таких конструкцій дозволяє відновити зовнішній вигляд емалі і прибрати вроджені дефекти. Пластинки класифікуються за матеріалом виготовлення.

 1. Вініри з кераміки виготовляють із застосуванням діоксиду цирконію та порцеляни. Це міцні матеріали в стоматології, який не міняє колірної забарвлення. Товщина платівок керамічних 0,4 міліметра.
 2. Вироби з композитних матеріалів — застарілий матеріал в стоматології. Пацієнти знаходять недоліки в естетичному зовнішньому вигляді. Але приваблива швидкість, з якою проходить лікування і відсутність болю при цьому.
 3. Ламінати Голлівуду — це кераміка з порцеляни. Дуже тонка пластинка дозволяє не точити зуб, а відразу приклеювати на нього ламінат.

Вініри або люмініри що краще рекомендації професіоналів

Як відбувається процедура установки?

У стоматології представлені два методи створення красивих зубів за допомогою цього способу. Перший — терапевтичний. Доктор в кабінеті стоматології сточує зуб і шарами накладає светополімерний матеріал, замінюючи зняту некрасиву емаль. Весь процес роботи проходить безпосередньо в день звернення, результат при цьому помітний відразу.

Другий спосіб — в лабораторії зуботехніка. Лікар знімає частину зуба і робить зліпки. Потім зубний технік моделює винир з кераміки з порцеляни. Вартість, якість і тривалість шкарпетки таких виробів набагато вище (термін експлуатації 10 років без корекції).

Важливо знати! Вінірінг може послужити причиною для розвитку чутливості зубів. Зняти пластинки буде непросто, емаль під ними втрачає свої властивості.

У чому полягають переваги?

Процедура вінірінга володіє деякими важливими достоїнствами:

 1. Природний вид;
 2. Натуральний відтінок;
 3. Чи не відбувається знебарвлення пластини;
 4. Чи не виникає плям на емалі;
 5. Мінімальна обточування зуба.

Зверніть увагу! Корекція зубів за допомогою вінірів мінімізує природну міцність. Будьте особливо обережні з твердою їжею. Щоб пластинки прослужили довше, гігієна порожнини рота повинна бути ретельніше звичайної.

А чи є протипоказання для використання? Установка вінірів — медична процедура і у неї є ряд заборон. При сильному руйнуванні зубів, поганому прикусі, запущеному карієсі, наявності штучних зубів вініри не встановлюються. Серед інших протипоказань — стісківаніе і скрегіт зубами, шкідливі звички, недотримання основних рекомендацій по догляду за порожниною рота.

Що таке люмініри?

Люмініри — альтернатива вінірами, яка з’явилася значно пізніше. Це тонкі пластинки, що встановлюються на зуби без обточування емалі. Для їх виготовлення використовують фарфор з домішкою кристалів. Використовувати такі платівки необхідно тоді, коли відбілювання вже неефективно.

Люмініри допомагають усунути ряд видимих ​​дефектів:

Люмініри є дорогим аналогом виниров і протипоказання у них ідентичні. Але деякі фахівці беруться за подібну роботу за наявності деяких стоматологічних проблем, тому для отримання точної інформації потрібна попередня консультація. Для установки Люмініри досить 2-х сеансів: на першому робиться зліпок, а на другому встановлюються пластини.

Для довідки! Люмініри «влипають» в зуб так щільно, що виключається потрапляння під платівку частинок їжі. Їх встановлюють, майже не знімаючи емаль. Цей тонкий матеріал міцніше фіксується на зубах.

Вініри або люмініри що краще рекомендації професіоналів

Різниця між методами

Щоб вибрати підходящий варіант, необхідно ознайомитися з деякими важливими відмінностями.

 1. Перед установкою вінірів зубна емаль обов’язково обточується. З Люмініри цієї процедури можна уникнути.
 2. Різна товщина: для ламінуванн показник дорівнює 0,2, а для вінірів — 0,5-0,7 мм.
 3. Різниця у вартості. Вініри — це реставрація зубів, а люмініри — корекція. Другий спосіб значно дорожче.
 4. Люмініри прослужать 15-20 років, а вініри — до 10 років.
 5. Постановка Люмініри гарантує відсутність щілини між накладкою і зубом. У випадку з винирами можуть виникати складнощі з цього аспекту.

Який метод вибрати: підводимо підсумки

Отже, що краще використовувати для створення красивої посмішки і гарантії здоров’я зубів? Незважаючи на недоліки виниров, вони не вважаються поганим матеріалом для реставрації. Такі пластини ідеальні в співвідношенні ціни і якості, а больові відчуття від процедури не відрізняються від звичайного лікування.

Установка Люмініри пройде менш болісно, ​​але вартість такої процедури буде в кілька разів вище. Люмініри більш практичні, зручні, довговічні і виглядають природно через тонкощі пластини. Мінус такого способу — крихкість і вимогливість до можливого зовнішнього впливу.

Відмінності між пластинками помітні зовні: установка ламінуванн робить «голлівудську посмішку» і не вимагає відвідувань лікаря. Коригування винирами виходить більш природною. До того ж в деяких випадках за наполяганням лікаря доцільно ставити саме такі конструкції (дорогий аналог не дозволить приховати серйозні дефекти зуба).

Важливо пам’ятати! Вкрай небажано використовувати дешеві «акції» конструкції. Весь цикл робіт — від створення зліпків під пластину до самої установки — повинен проводитися кваліфікованими фахівцями. Неправильна установка прискорить руйнування емалі і зуба, збільшить ймовірність появи побічних захворювань.

Немає поганої або гарної методики реставрації вашої посмішки. Вініри і люмініри створять блискучу сліпучу посмішку. Але якщо є гостра необхідність в економії коштів, слід віддати перевагу вінірами. Якщо ж у вас достатньо ресурсів, а в професії важливу роль відіграє бездоганна зовнішність, люмініри — більш підходящий варіант.

Короткий опис статті: Люмініри чим відрізняються від вінірів, вініри, люмініри, або, що краще, який вибрати, що використовувати, для чого призначений, корисні поради

Джерело: Вініри або люмініри що краще — рекомендації професіоналів

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply