Здоров’я столиця журнали для жінок

09.07.2018
Здоров'я столиця журнали для жінок

Журнал «Здоров’я — Столиця»

Номери журналу «Здоров’я — Столиця»:

Як привести хребет і м’язи спини в порядок? Ні для кого вже не секрет, що від хребта залежить робота внутрішніх органів. Тому корекція його порушень дозволяє позбутися від багатьох проблем зі здоров’ям.

Як лікують гінекологічні захворювання? Нові методики дозволяють успішно боротися з "жіночими" проблемами, в першу чергу хронічними запаленнями. При цьому скорочується час лікування і кількість прийнятих ліків.

Як зменшити задишку при емфіземі легені? Важка задишка здатна перетворити людину на інваліда і затворника. Повернутися до нормального життя допоможе операція, яка полягає у видаленні зруйнованих частин хворого легкого.

Як прискорити лікуванні ГРВІ? У боротьбі з інфекцій головне — не втратити час і грамотно відповісти на сигнали "SOS", Які посилає нам організм. Сучасні ліки дозволяють істотно скоротити час лікування і проводити ефективну профілактику.

Як залишатися найчарівнішою і привабливою? У цьому нам допоможуть новітні досягнення індустрії краси та кваліфіковані фахівці. Вищий пілотаж пластичної хірургії — природна краса особи без натяку на оперативне втручання.

Як дотримати гігієну без мила і води? В Америці і багатьох країнах Європи великою популярністю користуються антибактеріальні гелі на спиртовій основі. Спирт — відмінний антисептик, який до того ж швидко випаровується. Щоб шкіра рук не пересушувати, в гелі додають рослинні екстракти і вітаміни.

У чому переваги мікропротезування? Якщо зуб зазнав помітних втрат — відколовся пристойний шматок, стали видні пломби, потемніла емаль, зовсім не обов’язково ховати "виродка" під коронку. Вам допоможе мікропротезування.

Як вибрати службу доставки? Як не крути, а ліки час від часу бувають потрібні всім. В умовах тотального браку часу ми все частіше користуємося послугами служб доставки. Один дзвінок — і вже через пару годин ви отримаєте "те, що лікар прописав".

Де знаходиться рай? "Пора на заслужений відпочинок", — вирішила я, втомившись від нескінченних проблем. Шкода, не можна все кинути і поїхати куди-небудь на казковий острів, де завжди світить сонце, шумить море і можна думати тільки про приємне! І раптом … знайшлося місце краще!

У продажу з 30 жовтня!

Медицина: Як лікувати хребет? Грижа міжхребцевих дисків — найпоширеніше і важке проявлення остеохондрозу.

Краса: Для чого потрібна капіляроскопія? Вивчення капілярів під мікроскопом — прогресивний метод не тільки діагностики, але і профілактики серцево-судинних захворювань.

Медицина: Як лікувати акне? Раніше вважалося, що особа покривається вуграми від шоколаду або цитрусових. Насправді основна причина висипань на шкірі — проблема з чоловічими статевими гормонами. Дерматологи навіть придумали спеціальний термін — "гиперандрогения акне".

Краса: Як лікувати облисіння? Здорові гарне волосся — одна з головних складових нашого іміджу. Коли шевелюра починає рідшати і з’являються залисини, необхідно вживати термінових заходів.

Стоматологія. Для чого потрібна остеопластика? девіз "були б кістки, а м’ясо наросте" давно застарів. Для сучасної стоматології та брак кісткової тканини не проблема: її можна відшкодувати.

Медицина: Як побороти артеріальну гіпертонію? 18 травня в московському Будинку журналістів відбулося відкриття Фонду по боротьбі з артеріальною гіпертонією. Ініціатором виступив академік Євген Іванович Чазов. Головні цілі створення нового Фонду — привернути увагу громадськості до проблеми артеріальної гіпертонії, а також донести інформацію, що стосується профілактики і лікування цієї небезпечної недуги, до кожної людини.

Стоматологія: Для чого потрібна хірургія в стоматології? Відтепер посмішка повинна бути не тільки здоровою, але і красивою. Блискучого результату можна домогтися різними засобами: за допомогою відбілювання, протезування, виправлення прикусу, а також завдяки хірургічних методів.

Медицина: Як пережити клімакс? Період після менопаузи складає майже третина життя сучасної жінки. І прожити ці роки потрібно так, щоб "не було нестерпно боляче".

Стоматологія: Як захиститися від карієсу? У цивілізованих країнах зубні хвороби не лікують — просто не дають їм ніяких шансів виникнути. Загадкова для багатьох непосвячених професія "гігієніст-стоматолог" з’явилася в нашій країні не так давно, але за короткий час зуміла стати вельми популярною і престижною.

Медицина: Як лікувати ревматизм? Про ревматизм кажуть, що він "лиже суглоби і кусає серце". На сьогоднішній день ця хвороба — причина 70% усіх набутих вад серця. Для боротьби з нею часто потрібні зусилля не тільки ревматологів, а й кардіохірургів.

фітнес: Як займатися екстремальним велоспортом? У гонитві за гострими відчуттями найбезневинніше заняття можна перетворити в ризиковану пригоду. На велосипеді, наприклад, не тільки кататися по шосе, але і мчати по гірському схилу або лісовому бездоріжжю і навіть стрибати з трампліна.

відпочинок: Як знайти скарб? Напевно, кожен у дитинстві мріяв знайти, як і герої знаменитого роману Стівенсона, справжній скарб. Втілити цю мрію в життя цілком можливо, досить лише приєднатися до захоплюючій грі — геокешінгом.

діти: Як виправити дикцію? Дефекти мови в будь-якому віці доставляють масу неприємностей, головна з яких — неможливість нормально спілкуватися з людьми. Шепелявість і картавость, заїкання можуть перешкодити кар’єрі і щастя в особистому житті.

Магазин: Як вибрати ролики? Якщо ви відчуваєте в собі прагнення долучитися до рядів шанувальників роликів, але не знаєте, як вибрати відповідну модель, ми вам допоможемо!

Короткий опис статті: Здоров’я столиці, здоров’я, столиця. журнал для жінок жіночий журнал

Джерело: Здоров’я — Столиця — Журнали для жінок

Здоров'я столиця журнали для жінок

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply